8 photo-min

Kuomet reikia pervežti didesnę kompaniją, kuri netelpa į lengvąjį automobilį, tačiau autobuso jau yra per daug – geriausia išeitis yra manevringų, talpių mikroautobusų nuoma. Mes padėsime rasti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį mikroautobusą ar kelis jų, pasirūpinsime vairuotojais, kurie užtikrins Jūsų kelionės tikslo pasiekimą saugiau ir patogiai. Mūsų transporto priemonių parke Jūsų laukia švarūs ir techniškai tvarkingi mikroautobusai, griežtai atrinkti patyrę vairuotojai, gebantys ne tik nuvežti Jus ir kitus keleivius į reikiamą vietą, bet ir pasirūpinantys, jog šį kelionė būtų kuo komfortiškesnė, malonesnė, neprailgtų ir nekeltų jokių neigiamų emocijų.

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Dažnai mikroautobuso nuoma su vairuotoju pasirenkama ne tik turint tikslą pervežti didesnį būrį žmonių, bet ir esant įvairioms svarbioms progoms, tarp kurių vestuvės, svarbių partnerių pasitikimas ir vežiojimas po miestą, nedidelių grupelių ekskursijos. Mes galime pasiūlyti Jums tinkamą mikroautobusą ir esant tokiems svarbiems įvykiams – išskirtinė prabanga, ypač solidi vairuotojo išvaizda, nepriekaištinga tvarka.

Keleivinių mikroautobusų nuoma patogi tuo, kad galima sutalpinti nemažą kompaniją žmonių, o jei jie vyksta iš kelių skirtingų vietų, nereikia pernelyg sukti galvos dėl maršruto – keli skirtingi mikroautobusai surinks Jūsų kolegas, draugus ar kitus asmenis, kuriuos reikia pervežti, tuo tarpu nuomojantis vieną didelį autobusą tai atimtų kur kas daugiau laiko, sukeltų įvairių nepatogumų keleiviams.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Mikroautobusų nuomą siūlome ne tik Vilniuje ar Klaipėdoje, bet ir kitose šalies vietose, organizuojame keliones į užsienio valstybes, suderinsime pervežimo paslaugą į ar iš oro uostų Vilniuje, Kaune, Palangoje, Rygoje, Varšuvoje ir kt., pasirūpinsime Jūsų svečių saugiu pervežimu į viešbutį ar konferencijų sales, užtikrinsime patogias keliones norintiems pailsėti gamtoje ar prie jūros.

Mūsų kompanijos požiūriu kiekvienas klientas yra ypatingai svarbus, tad mes galime garantuoti tik pačius geriausius Jūsų įspūdžius renkantis mūsų transportą ir mūsų vairuotojus, nepriklausomai nuo maršruto, keleivių kiekio ar kitų detalių – Jūs esate mūsų klientai, o mes esame Jūsų vežėjai!

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

Mikroautobusų nuoma yra puiki paslauga labai įvairiose situacijose. Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje naudojasi ir įmonės, ir privatūs asmenys, ir kelionėms po miestą, ir išvykoms į užsienį. Kitaip tariant, mikroautobusai yra labai universali transporto priemonė, galinti Jums labai palengvinti kelionės organizavimą.

AUTOBUSIUKŲ NUOMA

Nedidelių autobusiukų nuoma – puikus pasirinkimas norintiems keliauti be pašalinių žmonių. Mažųjų autobusiukų nuoma Vilnius gali būti pervažiuotas per kur kas trumpesnį laiką ir patogiau nei keliaujant dviem ar trimis automobiliais. Žinoma, autobusiukų nuoma Vilniuje neriboja Jūsų taip stipriai, kad negalėtumėte išvykti iš miesto – patogiu 9 vietų mikroautobusu galėsite pasiekti bet kurį Lietuvos miestą ar pakeliauti po Europą.

Panaši situacija ir kituose miestuose. Jei atvykstate iš užsienio į Kauno oro uostą Jums puikiai tiks autobusiukų nuoma Kaune, kuria pasinaudoję galėsite grįžti namo visi kartu ar pradėti pažintinę kelionę po Lietuvą supažindinant savo draugus su gimtąja šalimi. O štai autobusiukų nuoma Klaipėdą išskiria tuo, jog šiame mieste labai daug atvykstančių turistų iš vakarų šalių – tokie keleiviai labai reiklūs transporto kokybei ir saugumui.

AUTOBUSIUKO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Autobusiuko nuoma su vairuotoju dažniausiai pasirenkama jei domina didesni nei 9 sėdimų vietų mikroautobusai. Tokiems reikalingas atskiras vairuotojo pažymėjimas, galioja ir kiti reikalavimai, todėl vairavimas patikimas profesionalui. Su vairuotoju renkamasi ir autobusiuko nuoma Vilniuje, ir autobusiuko nuoma kituose miestuose – autobusiuko nuoma Vilnius ar autobusiuko nuoma Klaipėda gali būti pažinti ir apkeliauti taip pat patogiai.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VESTUVĖMS

Mikroautobusų nuoma su vairuotoju labai populiarus pasirinkimas vestuvių metu. Tai šventė, kurios metu netrūksta dalyvių, o vairuojančių svečių neretai būna per mažai, tad mikroautobusų nuoma vestuvėms tikrai padeda išspręsti šią problemą. Be viso to, mikroautobuso nuoma kaina pasižymi ne didesne nei limuzinų nuoma ar, tuo labiau, kelių automobilių nuoma.

KELEIVINIO MIKROAUTOBUSO NUOMA SU VAIRUOTOJU

Mikroautobuso nuoma su vairuotoju tiks ne tik vestuvėms, bet ir gimtadieniui, įmonės šventėms. Pavyzdžiui, keleivinio mikroautobuso nuoma su profesionaliu vairuotoju suteiks galimybę oro uoste pasitikti grupę Jums svarbių svečių.

Dažnai mikroautobuso nuoma Vilnius pažįstamas ne tik keliaujant nuo oro uosto iki viešbučio, bet ir vėliau pasivažinėjant kiek daugiau po miestą. Žinoma, gerai praleistą laiką garantuoja ne tik mikroautobuso nuoma, bet ir tinkamai parinktas maršrutas.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA KAINA

Mikroautobusų nuoma kaina siūloma mažesne nei autobusai, tačiau verta atminti ir tai, jog mikroautobusų nuoma suteikia mažiau sėdimų vietų. Rekomenduojame pasidomėti mikroautobusais daugiau ir pasimėgauti puikiomis kelionėmis.