12 photo-min

Keleivių pervežimas yra labai atsakingas darbas, kurį visuomet vertėtų patikėti profesionalams. Esame pakankamai patyrę šioje paslaugų srityje, todėl galime Jums užtikrinti, jog mūsų keleivių vežimo paslaugos yra aukščiausios kokybės ir atitinka net labai išrankių klientų poreikius, nuo mažų grupelių iki didelių kartu vykstančių kompanijų.

Mes esame tikri, kad mūsų keleivių pervežimo paslaugomis nenusivilsite, nuolat stengiamės tobulėti, atnaujiname savo transporto priemonių parką, rūpinamės ne tik paslaugų kokybe, bet ir švara, patrauklumu. Visuomet išklausysime Jūsų pastabas, kritiką ir pageidavimus. Neslėpsime, kad mums tikrai malonu kuomet pagiriamos mūsų teikiamos keleivių pervežimo paslaugos, o gavę kritikos imamės savianalizės.

Keleivių pervežimas yra pagrindinė mūsų įmonės veikla, todėl koncentruodamiesi į ją užtikriname paslaugos kokybę, visą savo dėmesį skiriame Jums, keleiviai. Garantuojame, kad:

  • Mūsų vairuotojai bus ne tik geri vairuotojai, bet ir atrodys bei elgsis tvarkingai, tinkamai;
  • Transporto priemonės į kelią išrieda techniškai tvarkingos, atitinkančius visus joms keliamus reikalavimus;
  • Prieš kelionę sutvarkomas autobuso salonas, kad Jums būtų komfortiška;
  • Pasirūpinsime Jumis net ir nenumatytose situacijose.

KELEIVIŲ PERVEŽIMO PASLAUGOS

Keleivių pervežimo paslaugos yra labai plati sąvoka, apimanti ir Jūsų kolektyvo pervežimą iš taško A į tašką B, ir dar daugybė kitų paslaugų:

  • Keleivių vežimas į oro uostus;
  • Pasitikimas oro ar jūrų uoste ir keleivių vežimas į viešbutį;
  • Ekskursijos Lietuvoje;
  • Kelionės autobusu į užsienį;
  • Darbuotojų parvežimas iš darbo ar atvežimas į darbą;
  • Kitos įvairios pervežimo paslaugos pagal Jūsų pageidavimus.

Nepriklausomai nuo kelionės tikslo keleivių vežimas vykdomas tik techniškai tvarkingais, moderniais autobusais ar mikroautobusais (atsižvelgiant į keleivių skaičių, kelionės atstumą). Visuomet Jus aptarnaus vairuotojai profesionalai, pasirūpinantys ne tik komfortiška, bet ir saugia kelione Jums reikiamu maršrutu.

KELEIVIŲ PERVEŽIMAS: PIRMIAUSIA – KLIENTAS

Mūsų požiūris į klientą leidžia mums išsiskirti iš kitų įmonių aptarnavimo kokybe. Rūpindamiesi klientais analizuojame maršrutus, dalijamės rekomendacijomis. Kadangi labai dažnai vykstame į oro uostus, puikiai žinome tvarką juose ir geriausius kelius, todėl Jūs tikrai nepavėluosite į savo skrydžius ar po skrydžio neturėsite ilgai laukti atvykstančio autobuso. Keleivių pervežimas į oro uostus reikalauja puikios laiko nuovokos, o tuo mūsų vairuotojai tikrai gali pasigirti – dar viena priežastis rinktis mūsų kompaniją kaip keleivių vežimo bendrovę Jūsų kelionei. Dažniausiai lankomės Vilniaus, Kauno, Rygos ir Varšuvos oro uostose, tačiau galime Jus nuvežti ir pasiimti ir iš kitų autobusu pasiekiamų oro uostų.

Puikiai suprantame, kaip sunku išsirinkti iš didelės gausos keleivių vežimo kompanijų, todėl stengiamės dar prieš sudarant sutartį suteikti Jums kaip įmanoma daugiau naudingos informacijos galinčios padėti apsispręsti. Jei Jums visgi neįtinka mūsų pasiūla ar konkretus pasiūlymas – praneškite apie tai, pasistengsime išspręsti kilusią problemą ir jei ne šį kartą, tai ateityje pasiūlysime tai, ko Jums reikia už priimtiną kainą.

Mes domimės naujovėmis, stebime keleivių pervežimo paslaugų rinką tiek Lietuvoje, tiek ir kitose valstybėse ir siekiame visuomet būti žingsniu priekyje. Tai duoda apčiuopiamos naudos tiek mums, tiek ir mūsų keleiviams. Norite sužinoti daugiau? Susisiekite su mumis, pamėginsime atsakyti į visus Jums kylančius klausimus, išspręsti Jūsų problemas, susijusias su keleivių vežimu, kad ir kokios sudėtingos jos būtų – patikėkite sprendimą mums!