IR VILNIUJE, IR KAUNE POPULIARI MIKROAUTOBUSŲ NUOMA

2018 27 sausio Comments Off

Mikroautobusų nuoma Vilniuje  ir Kaune – populiari paslauga. Tiek sostinėje, tiek ir laikinojoje sostine gausu turistų, kurie nori pamatyti įvairiu atstumu išsibarsčiusius muziejus bei kitas įdomesnes vietoves. Abiejuose miestuose netrūksta moksleivių. Tiek viename, tiek kitame yra daug įmonių, kurios taip pat naudojasi mikroautobusų nuoma, dėl to ši paslauga patraukli ir reikalinga.

Dėl gyventojų skaičiaus mikroautobusų nuoma Kaune be abejonės nusileidžia populiarumu Vilniaus miesto poreikiams, tačiau tai nereiškia prastesnės paslaugų kokybės, senesnių transporto priemonių ar kitų panašių problemų. Abiejų miestų mikroautobusų nuomos paslaugos yra labai aukštos kokybės, drąsiai gali konkuruoti su daugelio Europos didmiesčių siūlomomis paslaugomis ir tai yra labai puiki galimybė būtent Jums.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – TIEK ĮMONĖMS, TIEK IR PRIVATIEMS

Mikroautobusus linkę nuomotis ir įmonės, ir privatus asmenys. Įmonėms tai aktualu dėl kolektyvo pervežimo į mokymus, esant bendroms šventėms ar kt., tuo tarpu privatūs asmenys dažniau renkasi mikroautobusus tik esant ypatingoms progoms – vestuvėms, dideliems jubiliejams ir pan. Nepriklausomai nuo progos siūlome nuomotis tik modernius, šiuolaikiniam žmogui tinkamus mikroautobusus. Beje, pastaruoju metu ir fiziniai asmenys įvertino mikroautobusų nuomos privalumus ir net nesant didelėms šventėms vietoj kelionės keliais automobiliais renkasi mikroautobuso nuomą.

Iš esmės, nėra jokio skirtumo kokiame mieste nuomositės mikroautobusiuką, jei jo reikia ilgesnei kelionei, tačiau, savaime suprantama, kuo arčiau Jūsų yra nuomojami mikroautobusai, tuo didesnė tikimybė sutaupyti, todėl jei kelionę pradėsite ir baigsite Vilniaus mieste, Jums parankesnė bus mikroautobusų nuoma Vilniuje, jei Kaune – mikroautobusų nuoma Kaune ir t. t.

Rinktis vertėtų ne tik pagal kainą. Siūlome įvertinti konkrečius mikroautobusus. Vieni jų yra pigesni, tačiau kiti nors ir brangesni, bet talpina daugiau žmonių ar yra erdvesni. Erdvumas ypatingai aktualus ilgesnėse kelionėse, nes nuo ilgo sėdėjimo greitai pavargsta kojos, ima mausti nugarą ir sunku pailsėti, tad gerbkite savo kelionės draugų sveikatą ir patogumą – pasirūpinkite komfortišku, jų ir Jūsų poreikius atitinkančiu mikroautobusu. Tuo tarpu trumpų atstumų kelionėms permokėti už VIP klasę ne visada verta – taupymas irgi menas.

Šiuo metu mikroautobusai, kuriuos galite išsinuomoti, pastebimai atnaujinti, daug daugiau gatvėse sutiksite visai naujų ar vos kelerių metų senumo transporto priemonių nei pigesnių, tačiau neišvaizdžių ir ne itin patogių mikroautobusų, kurie prieš kelerius metus sudarė daugumą šioje rinkoje. Auganti rinka skatina tobulėti visus.

Renkantis mikroautobusą naudinga atsižvelgti ir į vairuotojų kiekį. Jei vairuos vienas asmuo – ilgoje kelionėje prailgs pertraukos, negalėsite keliauti be ilgesnių sustojimų poilsiui, tuo tarpu du vairuotojai padės Jums kelionės tikslą, jei jis labai tolimas, pasiekti bene dvigubai greičiau. Vykstantiems į Pietų Europą ar Skandinavijos šalis tai turėtų būti labai aktualu.

Rekomenduojame pasinaudoti kokybiška mikroautobusų nuoma Vilniuje, pasirenkant Jūsų poreikius geriausiai atitinkančią transporto priemonę, patyrusius vairuotojus, galinčius saugiai ir maloniai Jus vežti pasirinktu maršrutu tiek Lietuvoje, tiek už jos ribų.