10 photo-min

Mikroautobusų nuoma Kaune puikiai tiks laikinosios sostinės ir jos apylinkių pažinčiai. Mikroautobusų nuoma Kaunas iš kitų miestų išsiskiria ir tuo, jog tai beveik Lietuvos centras, tad iš čia patogu pasiekti visus šalies miestus, greta yra oro uostas, kuriame mikroautobusų nuoma pasinaudoja keliaujantys lėktuvu.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA – KELIONĖMS SAVARANKIŠKAI

Mažieji, iki 9 sėdimų vietų turintys, mikroautobusai yra puikus pasirinkimas norintiems keliauti savarankiškai, tai yra, be vairuotojo. Tokio mikroautobuso nuoma Kaune yra vienas pigiausių būdų keliauti, žinoma, jei Jums užtenka tiek sėdimų vietų ir esate pasiryžę vairuoti savarankiškai. Šiems autobusiukams pakanka B kategorijos vairuotojo pažymėjimo, jie yra ekonomiški ir sąlyginai nedideli, todėl net ir miesto gatvėse jais manevruoti nėra labai sunku.

Mikroautobusai be vairuotojo puikiai tiks šeimos, giminės ar draugų kompanijos kelionėms susipažįstant su Kauno apylinkėmis, aplankant nutolusias įdomias vietas ir leidžiant laiką gamtoje. Be abejonės, toks autobusiukas puikiai tinka ir ilgoms kelionėms už Lietuvos ribų, tačiau verta įvertinti tai, jog savarankiškas vairavimas svečioje šalyje ilgą laiką gali varginti, kelionė taps sudėtingesnė, bet iš kitos pusės – įdomesnė ir kupinesnė emocijų. Patogu jei tarp bendrakeleivių yra nors vienas galintis kas kurį laiką Jus pakeisti ir perimti vairą į savo rankas.

MIKROAUTOBUSO NUOMA KAUNE SVEČIAMS PASITIKTI

Laukiate svečių, atskrendančių į Kauno oro uostą? Jei neturite kaip juos pasitikti – patikėkite tai profesionaliam vairuotojui, kuris su aukštos klasės mikroautobusu pasitiks Jūsų svečius oro uoste ir nuveš juos į viešbutį greitai, sklandžiai ir patogiai.

Galite vykti ir kartu, tačiau kam vairuoti, kai šį darbą galima patikėti kitiems? Jūs galėsite pakalbinti savo svečius po kelionės, pasiūlyti jiems veiklos ar sutarti dėl susitikimo. Kitaip tariant, Jūs galite rūpintis savo svečiais, o ne vairavimu.