KADA NAUDINGESNĖ MIKROAUTOBUSŲ, O KADA AUTOBUSŲ NUOMA?

2018 27 sausio Comments Off

Tiek mikroautobusų, tiek autobusų nuoma yra naudinga ir vertinga paslauga, kuria naudojasi tiek juridiniai asmenys, tiek ir fiziniai asmenys. Kiekvienas turi savų priežasčių rinktis šią paslaugą, bet ne visada pasirenkama tikrai naudingai, todėl palyginame, kada naudingesnė mikroautobusų nuoma, o kada verčiau nuomotis daugiau žmonių talpinantį autobusą.

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA IR 10 ŽMONIŲ, IR 100

Atrodytų logiška rinktis mikroautobusą ar porą jų tada, kai į kelionę leidžiasi nelabai didelis būrys žmonių, neužpildantis didelio autobuso, tačiau drąsiai galime sakyti, jog kai kurioms net ir 100 žmonių kompanijoms parankiau nuomotis kelis mikroautobusus, o ne vieną autobusą.

mikroautobusu nuoma VilniujeViena iš tokių situacijų yra renginys, kuriame dalyvauja kolektyvas iš kelių filialų. Net jei filialai yra viename mieste, patogiau ir greičiau bus surinkti atskirose vietose esančius žmones atskiromis transporto priemonėmis. Taip pirmiems į autobusą įsėdusiems žmonėms nereikės laukti ilgai būti autobuse, laukti, kol bus surinkti visi kiti žmonės.

Mikroautobusai taip pat labai patogu ir tuomet, jei iš renginio, poilsio vietos išvykstama skirtingu laiku. Pavyzdžiui, viena komandos dalis išvyksta vakare, o kita kitos dienos ryte – pasirinkus mikroautobusų nuomą nereikės du kartus važiuoti pustuščiu autobusu. Patogu, tausojamas kuras – net ir tuščias didelis autobusas sunaudoja kur kas daugiau kuro nei pilnas mikroautobusas.

AUTOBUSŲ NUOMA ILGOMS KELIONĖMS

Autobusų nuoma yra kur kas patrauklesnė ilgose kelionėse. Visų pirma, į didelį autobusą telpa visa didelė Jūsų kompanija, galite laisvai bendrauti, mėgautis kelione, kuri smagioje kompanijoje neprailgsta. Priešingai – ji tampa tik dar įdomesne.

autobusu nuoma vilniujeNet ir neužpildžius visų autobuso vietų kartais tai yra racionalesnis būdas pasiekti kelionės tikslą. Pavyzdžiui, jei Jums užtenka dviejų mikroautobusų, užimtumėte tik pusę didelio autobuso, tačiau Jums reikės dvigubai daugiau vairuotojų, teks derinti kelionės maršrutą ir laiką, o jei dar kelionėje yra gidas – jų taip pat reikės dviejų. Tai – papildomos išlaidos ir laiko sąnaudos, o štai didesniame autobuse viskas bus po ranka, nereikės tiek daug papildomo personalo, o kur dar minėtas visos kompanijos buvimas kartu!

Autobusu ilgesnėse kelionėse patogu ir dėl didesnės erdvės sėdinčiajam. Žinoma, viskas priklauso nuo konkretaus autobuso ir mikroautobuso, jų būna įvairių – vieni suteikia daugiau erdvės žmonėms, kiti gali jų daugiau sutalpinti, tačiau dažniausiai autobusai yra erdvesni už mikroautobusus, juose būna ir papildomų patogumų: kavos aparatas, WC ir kt.

Pasirinkti tinkamą transporto priemonę ar jų grupę Jūsų kelionei visuomet padės ir vairuotojai ar administracija. Įvertinus kelionės maršrutą, žmonių skaičių ir kitas svarbias detales galima pasiūlyti konkrečiai tai, kas Jums geriausiai tiks, tad net jei tiksliai nežinote, nuomotis mikroautobusą ar autobusą – kreipkitės, klauskite, mes pasistengsime Jums padėti pasirenkant geriausią variantą, kad kelionė būtų maksimaliai patogi ir maloni.