AIRPORT-TRANSFER-min-1024x683

Keleivių vežimas į oro uostą ir iš jo

Per pastaruosius keletą metų išpopuliarėjo keleivių vežimo paslaugos. Jeigu Jums reikia nuvykti į Vilniaus arba Kauno oro uostus arba iš jų sugrįžti, pasitikėkite mumis. Su mumis nuvykimas į didžiausius Lietuvos oro uostus ir parvykimas tapo kaip niekada prieinamas. O mūsų nuostabūs ir komfortiški autobusai padės Jums atsipalaiduoti kelionės metu.

Private-Coach-hirelt-1024x768

Autobusų nuoma verslo kelionėms

Autobusų nuoma verslo kelionėms tapo neatskiriama šiuolaikinio pasaulio dalimi. NORLENDA savo klientams teikia prieinamas ir efektyvias paslaugas už protingą kainą. Savo užsakovams mes siūlome išskirtinį ir nepriekaištingą aptarnavimą, atitinkantį pačius aukščiausius standartus. Ar tai būtų nedidelės žmonių grupės privati kelionė ar visos komandos vienkartinis nuvežimas, Jūs galite būti tikri, kad mūsų autobusų kokybė ir patikimumas atitiks Jūsų profesionalius poreikius.

GROUP-TOURlt-1024x771

Grupių turai

Pasitikėkite patyrusia vairuotojų komanda ir mėgaukitės nepakartojamais ir užburiančiais Lietuvos vaizdais. Taip Jūs galėsite gauti maksimalią naudą iš Jūsų kelionės. Mes bendradarbiaujame su įvairiomis turizmo įmonėmis ir grupėmis bei teikiame maksimaliai kokybiškas transporto paslaugas. Bet kokia kelionė su mumis virs prabangia ir įdomia. Norite pasimėgauti unikaliais Lietuvos vaizdais ir lankytinomis vietomis – NORLENDA Jums padės.

SETRA3lt-1024x683

Asmeninio transporto nuoma

Reikalingas transportas nuvykti iš taško A į tašką B? Galite pasitikėti mumis. NORLENDA specialistų komanda teikia specializuotas autobusų nuomos paslaugas, tinkančias bet kokiems poreikiams. Ar tai būtų verslo kelionė ar vienos dienos išvyka, mes garantuojame sklandų nuvykimą iki galutinio taško be papildomų sunkumų. Kad ir kokio automobilio Jums reikėtų, mes turėsime tokį, kuris patenkintų bet kokius kliento reikalavimus.