Keleivinio Transporto Įmonė

Mūsų keleivinio transporto įmonė „NORLENDA“ visada stengiasi suteikti kuo visapusiškesnį ir patogesnį aptarnavimą mūsų klientams, kad jie galėtų mėgautis kelione. Šiam tikslui pasiekti mes nuolat įgyvendiname įvairias idėjas, kurios leidžia mums eiti teisingu keliu.

Siekdami visada suteikti kuo profesionalesnes ir į klientą orientuotas paslaugas, mes stengiamės gerinti jų kokybę ir padaryti jas patogias naudojimui, kad bendradarbiaudami su mumis klientai turėtų tik teigiamą patirtį.

„NORLENDA“ teikia specializuotas autobusų nuomos paslaugas, atitinkančias įvairius reikalavimus, pradedant nuo verslo kelionių ir baigiant didelių žmonių grupių transportavimu.

Norėdami patikslinti Savo kelionės informaciją, prašome, SPAUSKITE NUORODĄ. Po to, mes galėsime pradėti kurti patikimiausią ir Jums labiausiai tinkantį maršrutą nuo išvykimo vietos iki paskirties vietos ir atgal už priimtiną kainą.

Kreipdamiesi į mus, Jūs galite būti tikri dėl patikimumo ir kokybės, nes mūsų įmonėje dirba aukštos kvalifikacijos ir geranoriškų profesionalų komanda. Su mumis lengva bendradarbiauti ir kartu mėgautis procesu! Visi mūsų autobusai praeina kruopščią techninę apžiūrą bei yra prižiūrimi, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas paslaugų lygis kiekvienoje kelionėje.

Pas mus tik patys naujausi ir moderniausi autobusai, kuriais galima vykti bet kokiu maršrutu ir atstumu. Parinkdami autobusų modelius mūsų parkui, mes siekiame be standartinių paslaugų pasiūlyti savo klientams naujovių, kartu užtikrinant tinkamą patikimumo ir komforto lygį, būdingą solidžiai vežėjų autobusais įmonei.

Mes prisitaikome prie visų klientų poreikių, teikdami transporto paslaugas miesto arba šalies ribose, tiek renginiams miesto rotušėje, tiek verslo susitikimui bet kuriame Lietuvos kampelyje – mes pasirūpinsime, kad Jūs gautumėte būtent tą autobusą, kurio Jums reikia.

Be to, pas mus dirba tik geriausi vairuotojai su didele vairavimo patirtimi, kurie žino kelius kaip savo rankų penkis pirštus – Jūs galite pasitikėti mūsų profesionalų komanda vežimų autobusais srityje. Iš bendradarbiavimo su „NORLENDA“ Jums liks tik patys geriausi įspūdžiai.