PLANUOJATE KELIONĘ? JUMS REIKĖS IR TRANSPORTO NUOMOS PASLAUGŲ

2018 27 sausio Comments Off

Artėjančios kelionės – tai ne tik laukiančios pramogos, bet ir šiokie tokie įsipareigojimai bendrakeleiviams bei paruošiamieji darbai. Vieni šių darbų prisivengia ir dėl to labiau linkę užsakyti pilnai paruoštas keliones kelionių agentūrose, kiti maloniai apsiima planavimo darbus ant savo pečių, nes tai nors ir atsakomybė, bet įdomi veikla, skatinanti smegenų veiklą ir kurybiškumą.

Viena iš dalių – transporto kelionei paieška. Jei keliaujate tik su savo šeima ir turite pakankamai erdvų automobilį, šio darbo išvengsite, tačiau jei keliauja didesnis būrys žmonių verta pasinaudoti mikroautobuso nuoma ar rasti kitą tinkamą transportą, atsižvelgiant į kelionės tipą, žmonių skaičių ir kitas detales.

Didesnėms keliautojų grupėms patraukli autobuso nuoma. Didelis autobusas su vairuotoju, vieta gidui ir kelionės vadovams, galimybė keliauti komfortiškai net ir ilgą laiką – tai gera išeitis suorganizavus atostogos dideliam kiekiui žmonių. Ar tai komercinė kelionė, kurią organizuojate siekdami gauti finansinės naudos, ar tai kelionė Jūsų artimiems draugams ir giminaičiams esant ypatingai progai – autobusas gali būti geriausia išeitimi siekiant keliauti kartu, tvarkingai, o ne padrikai atskiruose automobiliuose.

Autobuso nuoma beveik visuomet siūloma su vairuotojo paslaugomis, todėl Jums nereikės sukti galvos kas vairuos, o kas tuo metu užims keleivius, neteks pernelyg daug dėmesio skirti keliems darbams vienu metu, tad nesumenks ir kelionės kokybė bei saugumas – išsiblaškę, mintimis nuo vairavimo nutolstantys asmenys dažnai lemia nesaugią kelionę, tuo tarpu profesionalūs vairuotojai koncentruojasi tik į kelią ir saugų savo keleivių gabenimą. O Jūs, kol vairuotojai dirba savo darbą, galite bendrauti su keleiviais, ilsėtis ir ruoštis ilgesniems pasivaikščiojimams ar tiesiog ramiai pasvajoti – juk dabar atostogos!

Jei į kelionę leidžiatės su kur kas mažiau bendrakeleivių, Jums pakaks ir mikroautobuso. Jis gali būti ir su vairuotoju, ir be jo – kaip tik pageidausite. Mikroautobuso su vairuotoju paslaugomis dažniausiai renkamasi didesnius, daugiau nei 8 keleiviams skirtus autobusiukus, o mikroautobuso nuoma be vairuotojo tinka mažųjų autobusiukų ieškantiems žmonėms, kurie nori nuo nieko nepriklausyti ir leistis nedidelėje kompanijoje į kelionę. Kur keliausite – Jūsų pasirinkimas, nes mikroautobusai puikiai tinka ir ne itin ilgoms išvykoms po Lietuvą, ir didelėms kelionėms po visą Europą.

Tiek dideli autobusai, tiek mažieji mikroautobusai yra labai geras kelionių transportas, kurio nuoma verta Jūsų dėmesio, ypač leidžiantis į tolesnes keliones. Dažnai lengvieji kasdien naudojami automobiliai nėra ypač patogūs ilgesnėse kelionėse, o jei vykstama didesnėje kompanijoje, tenka vykti net keliais automobiliais ir taip keliavimas tampa ne tik nepatogu, bet ir neekonomiška. Siūlome pasverti visus už ir prieš, įvertinti savo kelionės maršrutą, pasitarti su bendrakeleiviais ir rasti optimaliausią sprendimą. Atminkite, kad kelionės organizavimas nėra ypatingai lengvas, ypač tai darant pirmą kartą, tačiau visiškai sutinkame, kad tai įdomus ir malonus užsiėmimas visiems kelionių entuziastams, todėl rekomenduojame pamėginti!