autobusu nuoma Vilniuje

Autobusų nuoma yra labai populiari keleivių pervežimo paslauga, kuria naudojasi tiek viešasis, tiek privatus sektorius ir netgi individualūs asmenys. Pasinaudoti šia paslauga priežasčių tikrai netrūksta:

  • Patogi, komfortiška transporto priemonė didelėms žmonių grupėms;
  • Visa kompanija gali vykti kartu;
  • Organizuojamos net ir tolimos kelionės;
  • Pigiau nei ieškoti gyvenamo ploto darbuotojams laikinų projektų metu (statybos, kelių tiesimas, darbai nutolusiose vietovėse).

Priežasčių iš tiesų yra begalė, jos labai įvairios ir individualios, o mūsų kompanija prisitaiko prie jų ir pateikia geriausią Jums tinkantį pasiūlymą, įvertindama konkrečius poreikius, lūkesčius. Gebėdami vertinti kiekvieną klientą individualiai pasiekiame kur kas malonesnio abiem pusėms bendradarbiavimo, efektyvesnių rezultatų. Mums patinka laimingas klientas, mūsų klientams patinka kokybiškos paslaugos – viskas labai paprasta.

AUTOBUSO NUOMA

Autobuso nuoma – išeitis didelių kompanijų kelionėms. Galimybė keliauti visiems kartu yra tai, ko siekia didelė dalis kompanijų, norinčių nukeliauti iš taško A į tašką B, aplankyti lankytinus objektus ar turi kitų priežasčių rinktis transporto paslaugas. Kuomet keliauja daugiau nei 20 žmonių autobusas tampa bene geriausia transporto priemone, neturinčia sau lygiu. Žinoma, jei tai kelionės, kurios gali būti pasiekiamos keliais, nes ypač tolimoms kelionėms patogiau ir greičiau rinktis lėktuvą.

AUTOBUSŲ NUOMA KAINA

Autobusų nuoma kaina gali ir išgąsdinti, ir nudžiuginti. Išgąsdins ji tuos, kurie vadovaujasi pirmu įspūdžiu ir anksčiau nėra susidūrę su autobusų nuoma, o tie, kurie moka skaičiuoti greitai iš karto apsidžiaugs – autobusų nuoma Vilniuje iš  tiesų nėra brangi ir tai bene pigiausias būdas keliaujantiems didelėmis kompanijomis, jei skaičiuoti kainos dalį tenkančią vienam keleiviui.

AUTOBUSŲ NUOMA SU VAIRUOTOJU

Beveik visuomet siūloma autobusų nuoma su vairuotoju. Taip yra todėl, kad tik nedidelis kiekis žmonių turi teisę vežti didelį kiekį keleivių bei vairuoti šio tipo transporto priemonę. Tiek autobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju, tiek ir bet kuriame kitame mieste yra labai panaši, todėl nereikėtų tikėtis kažko neįprasto, išskirtinio, bet visuomet siūlome rinktis aukščiausią kokybę, kuri autobusų nuomą Jums pavers malonia patirtimi.

AUTOBUSŲ NUOMA VESTUVĖMS

Labai dažnai pasirenkama autobuso nuoma vestuvėms. Tai didelė šventė, kurioje daug dalyvių, tad autobusas yra geras pasirinkimas jos organizatoriams – galėsite būti tikri, kad Jūsų svečiai jausis patogiai.

Modernių autobusų nuoma vestuvėms tampa vis populiaresniu pasirinkimu, tai dažnai pakeičia kitas transporto priemones, tokias kaip mikroautobusai ar netgi limuzinai. To priežastis labai paprasta – autobusų nuoma leidžia viena transporto priemone pervežti kur kas daugiau žmonių, linksmintis ir bendrauti net ir kelionės metu – tai šventei suteikia daug daugiau žavesio.

TURISTINIŲ AUTOBUSŲ NUOMA

Turistinių autobusų nuoma suteikia Jums galimybę suorganizuoti puikias pažintines ar poilsines keliones tiek po Vilnių, tiek visoje Lietuvoje ar netgi už jos ribų. Autobusų nuomavisuomet buvo populiari tarp kelionių organizatorių, tačiau ne kiekvienas išdrįsta pats imti ir suorganizuoti kelionę ar, kuomet tai tampa neišvengiama, mano, jog tai labai sudėtinga. Modernūs, patrauklūs ir patogūs autobusai bei šiuolaikiška jų nuomos paslauga visa tai pavertė labai lengva užduotimi, kurią įveikti tikrai bus nesunku.

Autobusų nuoma – tai galimybė Jums bet kuriame mieste pasirūpinti geriausia transporto priemone didesnei žmonių kompanijai. Ar nuomositės vestuvėms, ar organizuosite kelionę savo įmonės kolektyvui – rinkitės tinkamą autobusą, įvertinkite ir jų dydį, ir papildomas galimybes, tinkamumą Jūsų kelionės atstumui, keliautojams (vaikų kelionėms tiks ir mažiau erdvūs autobusai, o štai aukštaūgiams keliautojams norėsis kur kas daugiau vietos kojoms). Šiais laikais rasti puikų kelionėms tinkamą autobusą tikrai nebėra sunku!