NORLENDA įmonėje dirba ilgametę patirtį transporto srityje turintys specialistai. Mūsų vairuotojai įsitraukia į visus įmonėje vykstančius procesus ir yra svarbūs darbuotojai mūsų įmonei.

Nepriklausomai nuo kelionės tikslo keleivių vežimas vykdomas tik techniškai tvarkingais, moderniais autobusais ar mikroautobusais (atsižvelgiant į keleivių skaičių, kelionės atstumą). Visuomet Jus aptarnaus vairuotojai profesionalai, pasirūpinantys ne tik komfortiška, bet ir saugia kelione Jums reikiamu maršrutu.

Teisingas požiūris į klientą leidžia mums išsiskirti iš kitų įmonių aptarnavimo kokybe. Rūpindamiesi klientais analizuojame maršrutus, dalijamės rekomendacijomis. Kadangi mūsų vairuotojai labai dažnai vyksta į oro uostus, puikiai žino tvarką juose ir geriausius kelius, todėl Jūs tikrai nepavėluosite į savo skrydžius ar po skrydžio neturėsite ilgai laukti atvykstančio autobuso. Keleivių pervežimas į oro uostus reikalauja puikios laiko nuovokos, o tuo mūsų vairuotojai tikrai gali pasigirti – dar viena priežastis rinktis mūsų kompaniją kaip keleivių vežimo bendrovę Jūsų kelionei.

Tiek mes, tiek mūsų vairuotojai dominamės naujovėmis, stebime keleivių pervežimo paslaugų rinką tiek Lietuvoje, tiek ir kitose valstybėse ir siekiame visuomet būti žingsniu priekyje. Tai duoda apčiuopiamos naudos tiek mums, tiek ir mūsų keleiviams.

Visada ieškome naujų komandos narių

Norlenda įmonių grupė visada ieško naujų komandos narių. Rašykite mums prisegdami savo gyvenimo aprašymą el. paštu: info@nlbus.lt ir mes susisieksime su Jumis asmeniškai.