9 photo-min

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

  • Mikroautobusų nuoma Vilniuje labai populiari. To priežasčių yra net kelios: Pervežimai iš Vilniaus oro uostų;
  • Svečių vežimas į ir iš viešbučių;
  • Didelis kiekis įvairių pažintinių kelionių, ekskursijų;
  • Nemažai verslo svečių iš užsienio;

Didelis paslaugos poreikis priverčia pasitempti ir mus, paslaugos teikėjus. Dėl to mūsų bendrovėje tik modernūs, šiuolaikinių žmonių poreikius atitinkantys mikroautobusai, kuriais važiuoti malonu ir patogu. Pamirškite tuos laikus, kai mikroautobusai būdavo ankšti, kieti ir kelionė jais vargindavo – tai jau praeitis (nors vis dar galima sutikti ir išimčių).

MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUS NUSTEBINA

Mikroautobusų nuoma Vilnius stebina organizuojančius keliones ar išvykas. Kuomet prireikia šiek tiek daugiau sėdimų vietų nei yra lengvajame automobilyje – mikroautobusų nuoma Vilniuje yra gera išeitis, nes sostinėje daugybė patogių, apynaujų, modernių mikroautobusų, kurie puikiai pateisina įvairių poreikių turinčių užsakovų lūkesčius. Manantiems, kad mikroautobusų nuoma yra sudėtinga ir reikalauja žinių siūlome tiesiog pasikonsultuoti su mumis – pasistengsime atsakyti į visus klausimus.

KELEIVINIŲ MIKROAUTOBUSŲ NUOMA VILNIUJE

Vilniuje mikroautobusų nuoma su vairuotoju sulaukia daug populiarumo vien dėl didelio gyventojų skaičiaus. Išsinuomoti autobusiuką skuba ir grupės mokinių, studentai, verslo atstovai ar asmeninių švenčių organizatoriai. Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje iš tiesų universali paslauga, kuriai priežasčių ilgai ieškoti nereikia, tad jei manote, kad mikroautobusų nuoma sostinėje Jums pravers – kreipkitės į mus nors ir šiandien.

Mikroautobuso nuoma Vilniuje – galimybė pasinaudoti talpiu, erdviu ir moderniu automobiliu kelionėms ar žmonių pervežimui Vilniuje ir už jo ribų. Tačiau kartais visai smalsu sužinoti, kam gi žmonės nuomojasi mikroautobusus, kokia yra jų nuomos priežastis.

VESTUVĖMS LIMUZINŲ NEBEREIKIA – LABIAU VERTINAMI MIKROAUTOBUSAI

Anksčiau prabangios ir didelės vestuvės be limuzinų buvo sunkiai įsivaizduojamos. Šiai dienai limuzinai nebėra tokie paklausūs, juos dažniau keičia išskirtiniai automobiliai bei mikroautobusai. Pastarieji yra skirti svečiams vežti į ar iš bažnyčios, santuokų rūmų, taip pat jei šventė vyksta nuošalioje sodyboje ar organizuojama ne tik jaunųjų fotosesija gamtoje. Keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje yra labai geras pasirinkimas vilniečiams, planuojantiems vestuves ir norintiems pasirūpinti, jog svečiai neturėtų sukti galvos dėl transporto.

Vestuvėms verta rinktis tiek mikroautobuso nuomą be vairuotojo, tiek ir su. Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Jei reikia mikroautobuso tik tam, kad didesnė kompanija pasiektų fotosesijos vietą kartu išvykstant iš bažnyčios ar santuokų rūmų, tai dažnai pakanka nuomos be vairuotojo paslaugų, tačiau jei norima labai didelį būrį žmonių nuvežti į sodybą ar restoraną ar iš ten juos parvežti į jų namus – verta pagalvoti apie kelis mikroautobusus su vairuotojais. Pasirinkus taip nereikės sukti galvos dėl vairuojančiųjų ir transporto paskirstymo – talpūs mikroautobusai išvežios visus Jūsų svečius.

ĮMONĖS KOLEKTYVUI KELIAUTI Į KONFERENCIJAS LENGVIAU KARTU

Jūsų įmonės atstovai dalyvaus konferencijoje / parodoje kitoje šalyje? Lėktuvų bilietai brangūs, o dar ir reikia nusivežti šiek tiek produkcijos? Jei atstumas nėra ypač didelis (pavyzdžiui vykstama į kaimynines valstybes) verta pagalvoti ir apie talpesnius automobilius kelionei. Mikroautobusų nuoma Vilniuje nereiškia, jog negalite išvykti į užsienį ar tolimesnį miestą, priešingai – mikroautobusai pirmiausiai tam ir skirti, jog galėtumėte judėti plačiau. Susikrausite visus reikiamus daiktus renginiui, visi kartu laisvai tilpsite ir komfortiškai pasieksite savo tikslą – patogu, naudinga ir efektyvu.

PASITIKTI ORO UOSTE – MIKROAUTOBUSAS SU VAIRUOTOJU

Jei atskrenda garbus svečias, o Jūs neturite galimybės jo pasitikti oro uoste – keleivinių mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju yra geras pasirinkimas. Vairuotojas pasitiks Jūsų svečią ir saugiai bei patogiau pristatys jį ten, kur pageidausite: ar tai būtų jo viešbutis, ar Jūsų įmonė, ar bet kuri kita vieta. Specialiai VIP asmenims skirti mikroautobusai yra labai geras sprendimas, leidžiantis ne tik vizualiai sudaryti gerą įspūdį, bet ir suteikti svečiui galimybę keliauti patogiau: jokių ankštų sėdynių, talpi bagažinė ir aukštas komforto lygis naujuose mikroautobusuose.

Mikroautobuso nuoma Vilniuje yra labai stipriai pažengusi paslauga, atitinkanti net ir labai įnoringų klientų poreikius. Modernūs, bet tuo pat metu ir labai universalūs nedideli autobusiukai leidžia suteikti komfortiškas ir naudingas keleivių pervežimo paslaugas tiek įmonėms, tiek ir privatiems asmenims, nuo kasdienių kelionių iki ypatingų progų, nepriklausomai nuo to, vairuosite patys ar rinksitės profesionalių vairuotojų paslaugas.