PERVEŽTI KELEIVIUS NUOMOTU AUTOBUSU TENKA IR MIESTO RIBOSE

2018 27 sausio Comments Off

Įprasta, jog autobuso nuoma yra skirta didesnio maršruto kelionėms po Lietuvą ar už jos ribų, tačiau keleivių pervežimas praverčia ir miesto ribose, tiek Vilniuje, tiek ir mažesniuose šalies miestuose. O tam priežasčių tikrai netrūksta, tereikia nedvejoti ir laiku išsirinkti tinkamas keleivinio transporto paslaugas.

Pirmiausia, autobusų nuoma Vilniuje suteikia galimybę visai kompanijai važiuoti kartu, nereikia derinti atskirtų transporto priemonių, ieškoti alternatyvių galimybių pasiekti vieną ar kitą vietą. Net ir Vilniaus mieste ne iki visų Jums aktualių vietų gali vykti viešasis transportas ar jo tvarkaraštis sunkiai suderinamas su Jūsų poreikiais.

Kita populiari priežastis rinktis autobusų nuomą Vilniuje – galimybė keliauti visiems greičiau. Nors autobusas ir ne toks manevringas kaip lengvieji automobiliai, gali būti keblu privažiuoti prie pat durų ar ilgesniam laikui autobusui rasti parkavimo vietą miesto centre, tačiau beveik visuomet tai yra kur kas greitesnis didelio žmonių kiekio keliavimo būdas nei, pavyzdžiui, įmonės kolektyvo pervažiavimai iš vienos vietos į kitą, aplankant dar keletą objektų su keliais ar net keliolika lengvųjų automobilių nuoma. Laikas tauposi, nes viena transporto priemonė neturi derintis prie kitų, nereikia laukti vieno ar kito ekipažo – keliauja visi kartu.

Keleivių pervežimas mieste aktualus ir turistinėms grupėms. Jei atvyko didelis kiekis turistų ir nori pasižvalgyti po miestą, tačiau pėsčiomis tam per didelis atstumas (norima aplankyti ne tik vienoje vietoje esančius lankytinus objektus) – autobuso nuoma gali pagelbėti. Savaime suprantama, grupė atvykėlių viešuoju transportu net negalvos bandyti pasiekti nežinomų jiems vietų, o ir gidui tai būtų nemenkas iššūkis. Nors ir pasitaiko išimčių, egzotikos bei nuotykių mėgėjai mielai tarp turistinių objektų keliauja visuomeniniu transportu, tačiau dažniausiai geriausia išeitis yra turistams pritaikytų autobusų nuoma Vilniuje. Su tokia nuomone sutiks ne tik daugelis kelionių ir ekskursijų organizatorių, bet ir patys keliaujantys asmenys.

Komfortabilūs autobusai mieste – puiki galimybė ir po šventės restorane išvežioti jos dalyvius. Toks keleivių pervežimas kiek artimesnis taksi paslaugoms, tačiau kai kuriais atvejais nedidelis autobusas ar mikroautobusas yra kur kas geresnis būdas, o jei dar kolegos gyvena netoli vienas kito – taip tikrai paprasčiau. Taip pat, prieš šventę dalyvius galima ir surinkti bei atvežti į restoraną, galbūt dar nusprendus aplankyti keletą įdomesnių, įmonei svarbių vietų. Autobusai suteikia galimybę dar labiau paįvairinti šventę, suteikti jai daugiau žavesio ir galimybių.

Gausybė žmonių jau ne kartą yra pasinaudoję autobusų nuomos paslaugomis ir laiko tai svarbia bei naudinga transporto paslauga, kadangi ji padeda sutaupyti nemažai laiko ir atveria platesnes galimybes, net ir nekalbant apie turistines keliones. Tuo tarpu didėjantys žmonių poreikiai ir kylanti kokybės kartelė reikalauja iš paslaugų teikėjų pasitempti, įsigyti vis naujesnius ir modernesnius, keleiviams labiau tinkamus ir patinkančius autobusus, kurias keliauti būtų ne tik daug patogiau ir maloniau, bet taip pat ir saugiau. Mes stengiamės atsižvelgti į Jūsų pageidavimus ir norus, todėl nuolat ieškome galimybių atnaujinti ir plėsti savo transporto priemonių parką, užtikriname vairuotojų profesionalumą bei tvarką. Įsitikinsite tuo jau artimiausioje savo kelionėje!