5 photo-min

Didžiausias šalies miestas, Lietuvos sostinė Vilnius, visuomet pilnas autobusų. Autobusų nuoma Vilniuje yra labai svarbi paslauga, kuria aktyviai naudojasi turistus į miestą atvežančios kelionių agentūros, viešbučiai, organizuojantys įvairius turus, išvykstamąsias ekskursijas, taip pat kitos su turizmu susijusios įstaigos. Visgi, tai ne vieninteliai autobusų nuomos Vilniuje užsakovai.

Autobuso nuoma su vairuotoju dažnai praverčia ir mokymo bei ugdymo įstaigoms, darbuotojus į mokymus ar į šventes vežančioms įmonėms, neretai autobusų prireikia sportininkams – juk kur kas patogiau, maloniau ir ekonomiškiau visai komandai į varžybas vykti kartu nei atskirai.

AUTOBUSO NUOMA VILNIUJE

Sostinės gyventojai ir įmonės įsikūrusios joje dažniausiai domisi autobuso nuoma Vilniuje, taip išvengiant didelių atstumų, kuriuos autobusas turi įveikti tuščias. Neišvengiamai yra užsakoma autobuso nuoma su vairuotoju, todėl verta taupyti ne tik kilometrus, bet ir laiką – tai padeda sutaupyti lėšų Jums. Autobuso nuoma kaina bus siūloma mažesne jei nereikės vykti Jūsų kompanijos pasiimti iš toli, neteks daug laiko stovėti ir laukti (pvz. švenčių, renginių metu). Autobuso nuoma Vilnius Jūsų nenuvils – tai miestas, kuriame tikrai nekils didelių keblumų nuomojantis autobusą – galime tai Jums garantuoti!

AUTOBUSO NUOMA VILNIUJE

Autobuso nuoma Vilniuje naudojasi labai daug skirtingų žmonių. Dažnai įprasta sieti autobusus su turistais, tačiau net ir verslininkai renkasi tokį keliavimo būdą. Vieni keliauja reguliariais reisais, jei tai suderinama su jų maršrutu, kiti renkasi autobusų nuomą. Pastarasis variantas puikiai tinka didesnėms kompanijoms, kurių kolektyvas vyksta į tolėliau nuo darbovietės vykstančius seminarus, konferencijas, komandiruotes.

Autobusų nuoma Vilnius pirmauja prieš kitus šalies miestus ir tai nieko nestebina – sostinė bei didžiausias šalies miestas yra patraukli vieta verslui, o ir turistai turi čia ką veikti – Vilnius garsėja savo senamiesčiu, netrūksta ir kitų lankytinų vietų, kurias tikrai verta bent kartą gyvenime pamatyti.

Turistinėms išvykoms po miestą pritaikyti autobusai yra labai geras pasirinkimas toms keliautojų grupėms, kurios nori pamatyti daugiau, susipažinti su miestu greituoju būdu, o vėliau, atsirinkus patraukliausius objektus, juos aplankyti atskirai. Taip pat tokį pažinties su Vilniumi būdą renkasi laiko neturintys turistai, kurie sostinėje stabtelėję tik dienai ar dviem.

Pasinaudoti autobuso nuoma Vilniuje verslo atstovai renkasi kuomet organizuoja jau minėtas išvykas į tolimesnius verslo renginius (dažniausiai svečiose šalyse), taip pat, rengiant įmonių šventes už miesto ribų, pavyzdžiui, kaimo turizmo sodybose. Tai leidžia įmonės atstovams supaprastinti komandos kelionę pirmyn ir atgal, be to, darbuotojai daugiau laiko praleidžia kartu neformalioje aplinkoje – tai skatina stiprinti ryšį.

Dar viena priežastis rinktis autobusų nuoma – asmeninės šventės. Kuomet į savo jubiliejų norite pakviesti ne tik artimiausius giminaičius, bet ir gausų būrį draugų, o gal rengiate vestuves – autobuso nuoma gali būti geriausia išeitimi visiems svečiams patogiai ir greitai atsivežti į šventės vietą. Patogu Jums, patogu ir šventės dalyviams, tad kodėl gi nepasirinkus tokio varianto?

Paprasta ir nebrangi autobusų nuoma suteikia galimybes ir veikliems žmonėms. Kodėl gi nesuorganizavus savo kelionės, renginio, kuriame viskas bus taip, kaip Jūs norite. Tai įdomi patirtis, kurią vertėtų išmėginti kiekvienam, norinčiam pajusti, ką reiškia renginio organizavimas, kiek tai užima laiko bei kokią naudą (ne tik finansinę) tai gali atnešti.

Smagu keliauti su draugais ar kelioms šeimoms? Ir čia gali padėti mikroautobusų nuoma. Jei Jūsų nedaug – yra galimybė autobusiuką nuomotis be vairuotojo paslaugų, o jei keliaujančiųjų daugiau – vairuotojas pasirūpins Jūsų pervežimu norimu maršrutu, padės planuoti optimaliausią kelionės maršrutą ar net surasti tinkamą vietą nakvynei. Pervežimo ir autobusų nuomos paslaugos yra kur kas daugiau nei gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio.

Susidomėjus autobusiukų nuoma siūlome išsirinkti tokius, kurie geriausiai tinka Jūsų kelionei. Mažesni tinka jei keliaujančiųjų mažai, didesni – kuomet keliauja didesnis būrys žmonių ar nėra žinoma, kiek tiksliai žmonių važiuos kartu, naujesni tiks prabangesniems renginiams ar ilgesnėms kelionėms, o ekonominės klasės mikroautobusai puikiai tiks tiems, kuriems reikalingas kasdienis pervežimas, pavyzdžiu, darbuotojų vežimas į ir iš darbo.