MIKROAUTOBUSAI IR KELIONĖMS, IR ASMENINĖMS PROGOMS

2018 27 sausio Comments Off

Keleivinių mikroautobusų nuoma yra labai patraukli paslauga tiek įvairioms kelionėms, tiek ir asmeninių švenčių metu, kuomet dalyvauja daugiau žmonių. Tuo jau įsitikino daugybė mūsų klientų, kuriems mikroautobusai pagelbėjo įvairiose situacijose, susijusiose su keleiviniu transportu.

Dažnai pasinaudojus mikroautobusų nuoma Vilnius aprodomas atvykusiems turistams, tad net ir ne itin geru oru ar esant didesniam atstumui tarp akį traukiančių sostinės objektų atvykėliai yra supažindinami su miestu, sudaromos įvaizdis ir paskatinama grįžti dar kartą ar praleisti daugiau laiko. Tokioms paslaugoms tikrai netiks senų ir nepatogių keleivinių mikroautobusų nuoma, todėl šiuo metu, atsižvelgiant tiek į tokio tipo, tiek ir į kitus klientus, siūlomi tik modernūs ir patogūs mikroautobusai.

Kelionėms į užsienį taip pat verta rinktis mikroautobusą. Keliaudami su savo draugais, šeimomis ar kolegomis vienu autobusiuku galėsite dalintis kelionės planais ir įspūdžiais, greitai priimti sprendimus kelionės pakitimams ir gausite dar daugiau apčiuopiamos naudos, lyginant su kelionėmis atskirai. Tokį kelionės būdą išmėginę asmenys vis dažniau ir dažniau vėl renkasi keliavimą išsinuomojus mikroautobusą. Dažnai tai pažintinės kelionės Europoje, po Skandinavijos šalis, išvykos apsipirkti į svečias šalis, o žiemos metu vyrauja mikroautobusų nuoma vykstant į slidinėjimo kurortus. Net ir kelionėms Lietuvos ribose žmonės ima vis dažniau nuomotis mažus mikroautobusus.

Vestuvėms taip pat daugėja ieškančių mikroautobuso. To priežastis labai paprasta – patogu suorganizuoti svečių pervežimo klausimus įvairiose situacijose: į šventės vietą, vykstant fotosesijai gamtoje ir t. t. Be to, tai leidžia nesukti galvos dėl automobilių parkavimo jei šventė vyksta miesto centre, nereikia ieškoti pakankamai vairuotojų bei automobilių, ypač jei daug šventės dalyvių yra nevairuojantys. Taigi, mikroautobusas suteikia labai daug patogumo ir supaprastina vienos sudėtingiausių, tačiau kartu ir įsimintiniausių, šventės organizavimą.

Kitos asmeninės šventės, tokios kaip jubiliejai, vaikų krikštynos ar netgi eilinis gimtadienis taip pat gali būti paprastesnis išsinuomojus mikroautobusą. Jei tik matoma nors viena rimta priežastis, kodėl autobusiuko nuoma gali praversti, šventės organizatoriai nevengia rasti geriausiai jų poreikius atitinkančio keleivinio mikroautobuso ir pasirūpina jo nuoma. Kai kuriais atvejais pakanka nedidelio autobusiuko be vairuotojo, tačiau neretai nuomojamas didesnis keleivinis mikroautobusas su vairuotojo paslauga – taip dar patogiau ir paprasčiau.

Priežasčių, kodėl keleivinių mikroautobusų nuoma yra patraukli ir populiari paslauga tikrai daug, bet kiekvienam reikėtų poreikį ir naudą vertinti individualiai. Jei vienas žmogus privalumu laiko tai, jog nereikia vairuoti ir galima tiesiog pasimėgauti keliavimu su šeima, tai kitam sėdėti keleivio vietoje yra lyg bausmė. Taip pat gali būti situacijų, kuomet keliauti vienu mikroautobusu netgi nepatogiau nei atskirais automobiliais, todėl visuomet siūlome gerai įvertinti savo kelionę ir jos poreikius, išsirinkti tai, kas geriausiai atitiks Jūsų lūkesčius, teiks daugiausiai patogumo ir bus naudingiausia tiek laiko, tiek finansine prasme.