7 photo-min

Autobusų nuoma Kaune sulaukia daug dėmėsio ne tik turistiniais tikslais ar esant įmonių kelionėms, bet ir po renginių geriausiosios titulą pelniusioje Žalgirio arenoje. Jei į renginį išvykote dideliu būriu, o grįžti nėra kuo – autobusų nuoma su vairuotoju tikrai taps gera išeitimi, ypač vykstant į kitus miestus. Pasirūpinti visos Jūsų komandos, draugų būrio ar įmonės darbuotojų nakvyne tikrai nebus lengva ir pigu, ypač jei renginys populiarus tarp miesto svečių, tuo tarpu autobusų nuoma leis Jums grįžti į namus dar tą patį vakarą be didesnių iššūkių, nesvarbu, vyksite į Vilnių, Klaipėdą ar netgi oro uostą.

Mūsų įmonės siūloma autobusų nuoma yra labai lanksti. Kaip jau minėjome, galime ir mokame prisiderinti prie kiekvieno kliento, sugebame įvertinti jo poreikius bei pasiūlyti geriausią išeitį. Turėdami nemenką patirties bagažą nesunkiai randame sprendimą iš kebliausių išeičių.

Nemažai dėmesio skiriame savo transporto priemonių parkui, tad džiaugiamės galėdami pasiūlyti tikrai modernius, komfortiškus autobusus, kurie atitinka griežtus techninius ir saugos reikalavimus. Tvarkingos, tiek techniškai, tiek ir vizualiai, transporto priemonės Jus vežios visais maršrutais, ar tai būtų vos kelių dešimčių, ar net kelių tūkstančių kilometrų kelionė.

Autobusų nuoma Kaune yra labai plačiai apibrėžiama paslauga, skirta keliaujantiems žmonėms. Nepriklausomai nuo to, jie keliauja po miestą, po visą šalį ar net visą Europą, įvairaus dydžio autobusų nuoma yra viena iš geriausių išeičių patogiam keleivių pervežimui įvairiais atstumais.

AUTOBUSŲ NUOMA KAUNE – KELIONĖMS GRUPĖSE

Kuomet surenkama didelė grupė žmonių ir maži autobusiukai nebetenkina poreikių – autobusų nuoma Kaune padeda Jums keliauti ir pasiekti savo tikslą. Didesniuose autobusuose ne tik daug sėdimų vietų, bet ir papildomos galimybės, tokios kaip WC, karštas vanduo / kava ir kt.

Kelionėms skirti dideli autobusai yra puikus pasirinkimas organizuojant įmonės kolektyvo išvykas, mokinių, studentų laisvalaikius ar renginius, taip pat organizuojant turistines išvykas po Kauno apylinkes ar visą Europą. Atsižvelgiant į keleivių skaičių, kelionės maršrutą ir kitus dalykus galima rinktis iš skirtingų autobusų, kol rasite tą, kuris geriausiai atitiks Jūsų kelionės lūkesčius.

Pasitaiko, jog reikia nuvykti į renginio vietą anksčiau nei visi kiti dalyviai ją pasieks, tačiau vykti savu automobiliu neišeina dėl kokių nors priežasčių (keliauja daugiau žmonių nei yra sėdimų vietų, reikia nusivežti didesnius daiktus ar pan.), tad autobuso nuomą puikiai papildo ir mikroautobuso nuoma Kaune – šis puikiai tiks mažai komandos daliai nuvykti anksčiau ar tiesiog kitu laiku.

Gausus skirtingo dydžių ir skirtingos klasės keleivinio transporto priemonių pasirinkimas atveria labai plačias kelionių galimybes. Nesunkiai rasite ir prabangų, ir nebrangų, ir mažą, kurį galėsite vairuoti patys, ir didžiulį, kuriame tilps visa Jūsų kompanija. Patogu, naudinga ir nesudėtinga!